לוגו משרד

שפירא בוטרמן

משרד עורכי דין ונוטריון

עורך דין דיני עבודה | עורך דין דיני חוזים | עורך דין רשויות מקומיות | מקרקעין

חומות ברזל - ישראל במלחמה

הזכויות והחובות של מעסיקים ומועסקים

בצער רב ישראל נקלעה למלחמה קשה שהעורף האמיץ שלנו עוד לא ידע כמוה. ראשית נתפלל על כל הנעדרים, החטופים ועל הלוחמים האמיצים שלנו. אנו שולחים תנחומים לכל המשפחות שאיבדו את יקיריהם. תקופה זו מאוד מלחיצה ומבלבלת עבור כולם. משרדנו בהובלת עו"ד מרגלית בוטרמן מרכזים עבורכם את כל המידע המשפטי החשוב.

חוזה עבודה מקצועי שנערך ונכתב על ידי עו"ד

חוזה עבודה מורחב בעלות של 299 ש"ח בלבד!

רוצה להימנע מתביעות עתק, כנסות וסכסוכים מיותרים ופגיעה בשמך ובשם העסק?
חוזה עבודה מקצועי יעניק לך את ההגנה המשפטית הדרושה וימנע ממך כאבי ראש מיותרים בעיקר ישמור שהכסף ילך לפיתוח העסק ולא לתביעות. לא כדאי להסתכן! יש לרכוש חוזה עבודה מעורכת דין מנוסה ב299 ש"ח בלבד על מנת להבטיח שקט נפשי!

חוזה עבודה מורחב

מי אנחנו?

משרד עורכי דין ונוטריון שפירא בוטרמן הוא משרד משפחתי, המתמחה וכן מייעץ ומלווה אתכם בתחומי המשפט
השונים הנוגעים לחיי היום–יום בישראל.

התחומים בהם פועל המשרד הם: דיני משפחה, דיני עבודה, וגם דיני ורשויות מקומיות. כמו כן מקרקעין, צוואות וירושות ונוסף לכך דין אזרחי ומשפט מנהלי.

למה לעבוד עם משרד עורכי הדין ונוטריון שפירא בוטרמן?

צוות המשרד מאמין כי ייצוג טוב מתחיל מפריסת כל המידע הרלוונטי בפני הלקוח. זאת כדי שיוכל לקבל את ההחלטות בצורה הטובה ביותר, כאשר הוא מודע לסיכויים ולסיכונים, להגבלות ולהשלכות של כל החלטה והחלטה. זאת תוך שעורך הדין מלווה אותו בשלב ניהול הסיכונים. אנו מלווים את הלקוח באופן שיטיב עמו לטווח הקצר או הארוך, וכן בהתאם למטרות שהוגדרו מראש. כפי שנאמר "טוב שם טוב משמן טוב" – טובת הלקוח עומדת מול עינינו ומעשינו.

עורכת דין מרגלית בוטרמן

נעים להכיר, מרגלית בוטרמן

משרד עורכי הדין ונוטריון שפירא בוטרמן הוקם בשנת 1972 על ידי עו"ד משה שפירא וכיום מנוהל על ידי הבת עו"ד מרגלית בוטרמן. המשרד שוכן בעיר ביתר עילית ולאורך השנים מספק ייצוג ומענה לאלפי לקוחות, מכלל המגזרים ומכל רחבי הארץ.

תחומי ההתמחות שלנו:

הכל נשאר במשפחה

צוות המשרד מלווה אתכם ומייעץ לכם גם במקרים רגישים שקשורים לחיי המשפחה

עו"ד דיני עבודה

צוות המשרד מתמחה בדיני העבודה המסועפים וילווה אתכם בייעוץ מקצועי במקרים של פיטורים או התפטרות, זכויות נשים בעבודה, חובות מעסיק, הסכמי עבודה, משפט עבודה קיבוצי, זכויות קבוצות שונות ועוד

מקרקעין

עסקאות נדל"ן יכולות להיות מהעסקאות המשתלמות ביותר והיציבות ביותר, בתנאי שניגשים אליהן בצורה נכונה תוך ליווי וייצוג שיגנו על האינטרסים שלכם ויוודאו את תקינותן המשפטית של העסקאות.

עו"ד רשויות מקומיות

צוות המשרד בעל ניסיון של שנים בייצוג מוניציפלי, לרבות תקציב מועצה, ישיבות מועצה, ועדות מועצה והחלטות מועצה, דיני מכרזים, ועדות תמיכה וחיוב אישי

דין אזרחי

צוות המשרד ילווה אתכם בכל מקרה הקשור בדין האזרחי, לרבות ייצוג עמותות, הפרות חוזים, תכנון ובנייה ועוד

משפט מנהלי

למשרד עשרות שנים של ניסיון בייצוג בתחום המשפט המנהלי, טיפול בעשרות עתירות מנהליות לבג"ץ ועתירות נגד משרד הפנים בתחומים שונים

עו"ד צוואות וירושות

גם בנושאים רגישים כמו צוואות וירושות, צוות המשרד יעניק לכם ייעוץ משפטי מדויק וילווה אתכם ברגישות עד לתום ההליך

להגיע לעמק השווה

המשרד מציע שירותי גישור מגוונים ואפקטיביים בכדי לסייע לכם לגשר על הפערים ועל המחלוקות ולפתור את הקונפליקט בדרכי שלום ולרווחת הצדדים

מעסיק עובדים? יש לנו מתנה במיוחד בשבילך

הירשם לרשימת התפוצה שלנו ומיד נשלח למייל שלך מדריך למעסיק.
במדריך למעסיק תמצא המון תשובות לשאלות משפטיות שמעסיקות כל בעל עסק.
תודה על הרשמתך
דילוג לתוכן