אודות שפירא בוטרמן

שפירא בוטרמן עו"ד ונוטריון הינו משרד משפחתי שהוקם בשנת 1972 על ידי עו"ד משה שפירא. המשרד שוכן בעיר בני ברק ולאורך השנים סיפק ייצוג ומענה לאלפי לקוחות, מכלל המגזרים ומכל רחבי הארץ, בתחומי התמחות משפטיים שונים ומגוונים.

קצת על שפירא בוטרמן

משה שפירא, עו"ד –

נולד בצרפת תחת הכיבוש הנאצי וכעבור שנים אחדות עלה ארצה עם הוריו. כאשר שירת כחייל מורה, החל את לימודיו האקדמאים במסלול משפטים באוניברסיטה העברית – שלוחת תל אביב. את לימודי התואר השני במשפטים למד באוניברסיטת תל אביב ואף היה מרצה למשפט עברי בפקולטה למשפטים של האוניברסיטה, שנפתחה באותה התקופה.

את משרדו הראשון פתח בתל אביב מיד עם סיום לימודיו וקבלת תעודת חבר בלשכת עורכי הדין. לאחר תקופה קצרה, פתח את המשרד בבני ברק, שם טיפל בלקוחות רבים במגוון תחומים אזרחיים, כגון: ליטיגציה אזרחית, דיני משפחה, דיני חוזים, מקרקעין, דין מנהלי, עמותות, עיזבונות ועוד.

כיהן כחבר מועצת העיר בני ברק מטעם הרשימה החרדית טז', בין השנים 1978-1988, בה ייצג את פועלי אגודת ישראל. שימש כחבר ועדת משנה לתכנון ובנייה וכיו"ר ועדת מכרזים וכן כיהן כיועץ משפטי למועצה אזורית נחל שורק, למועצה אזורית שומרון וכן המועצה הדתית עמנואל. חבר מזכירות פא"י משנת 65 ועד היום, כאשר כיהן כחבר דירקטוריון של בנק פא"י, היה נציג בעלי המניות הראשון, עד למכירתן וכן הקים את תנועת צעירי פא"י.

משה הוא איש משפחה מסור, אב ל– 6, 4 בנים ו– 2 בנות, שתמיד דואג לאחדות המשפחה.

תמונה של עורכת הדין מרגלית בוטרמן בה היא לבושה בצקט בורו

מרגלית בוטרמן, עו"ד –

נולדה בישראל ושירתה באגודת יד שרה. החלה את לימודיה האקדמיים במסלול משפטים באוניברסיטת בר אילן. עברה התמחות בבית משפט השלום בירושלים ובשנת 1997קיבלה את רישיונה לעסוק בעריכת דין. השלימה לימודי תואר שני במשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר כעשרים שנה בשירות הציבורי, כממונה בלשכה המשפטית של משרד הפנים, הצטרפה למשרדו של אביה, בשנת 2017.

מרגלית מחזיקה בניסיון עשיר ובידע עצום בתחום דיני עבודה, בעיקר במגזר הציבורי ובעלת חשיבה יצירתית ואסטרטגית, מה שמאפשר לה להגיע לפתרונות מקוריים עבור הלקוח.

מרגלית היא מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין ועברה פרקטיקום בגישור (תביעות קטנות) וכן בעלת תעודת יועצת ארגונית (מכללת גישות). עברה השתלמויות רבות בתחומים המשפטיים השונים ובכלל, כגון: דיני שלטון מקומי ותכנון בנייה (בר אילן), דיני עבודה (מכון מגיד, לשכת עורכי הדין) ומגוון קורסי ידע בממשל, פוליטיקה ויחסים בינלאומיים (בר אילן).

מרגלית נלחמת עבור לקוחותיה, תוך שהיא מציגה בפני כל לקוח את מכלול השיקולים, לרבות סיכויים מול סיכונים, שאתם עליו להתמודד בטווח הקצר או הארוך ושאותם עליו להביא בחשבון כחלק מקביעת האסטרטגיה.

מרגלית היא אם ל– 6, 4 בנות ו-2 בנים.

 

דילוג לתוכן